Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 09.11.2022, 18:56
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy w II lidze będziemy powtarzać błędy z eklapy i I ligi
A w czymże II liga miałaby być inna? Dlaczego mielibyśmy się przestać uczyć? Najważniejsze jest dążenie do perfekcji, nieważne w jakich okolicznościach ligowych.
Odpowiedz cytując