kopaczoholik napisał(a):

Ciekawe czy w II lidze będziemy powtarzać błędy z eklapy i I ligi
|
A w czymże II liga miałaby być inna? Dlaczego mielibyśmy się przestać uczyć? Najważniejsze jest dążenie do perfekcji, nieważne w jakich okolicznościach ligowych.