|
Dopóki nie zjawi się nowy Cupiał będziemy coraz bardziej osuwać się w marazmie.
Pierwszy Cupiał miał o tyle łatwiej, że nie musiał na starcie spłacać kilkudziesieciomilionowych długów.
Tak więc musimy przygotowywać się na rozpoczynanie nową Wisłą w IV lidze czy jeszcze niżej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|