Temat
:
1/8 Pucharu Polski, Motor Lublin - Wisła Kraków, 9 listopad 2022, `14:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
24
09.11.2022, 16:40
Pisałem w przerwie że Jaroch ( i Młyński też) jest do zmiany , same błędy , proste straty ,żle ustawianie się i do tego grał z żółtą kartką i na końcu odjebał niezły kabaret...
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82