|
Generalnie to nie ma sensu. Dzisiaj przyzwoicie chyba tylko Moltenis (choc pewnie zaraz cos odwali). U nas nawet nie ma druzyny. Mam wrazenie, ze te durne bledy indywidualne (jak np. dzisiaj Jarocha) po prostu demotywuja reszte. Ciezko na to patrzec, kazdy gra totalny chaos.
Tej "druzynie" pomoze tylko jej skasowanie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|