Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.11.2022, 15:23
To jest tak, że za każdym razem, jak Wisła gra gówno, myślę sobie, że gorzej grać się nie da, a jednak ci goście przekonują mnie, że dla nich niemożliwe nie istnieje. Absolutna kupa, nie ma żadnej gry, żadnej drużyny, ....a niczego. Co oni zrobili przez kilka lat w tym zespołem...

Motor też dramat, ale przynajmniej biega. Trochę lepsza drużyną by nam już co najmniej 3 bramy wbiła.
Odpowiedz cytując