|
Pewne jest jedno, że o ile Trio, a zwłaszcza Blaszczykowski w pierwszym okresie mieli bezwarunkowe poparcie i wsparcie, tak jedynie swoimi głupimi posunięciami wszystko zaprzepaścili. I to w momencie kiedy widać już było światło. Teraz wiele wskazuje że wróciliśmy do punktu wyjścia tylko szczebel rozgrywkowy niżej. Nie ma żadnej informacji o sytuacji w klubie, zaraz się okaże że Jakub ma już dość pretensji i się obrazi...
|