Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4189
Stary 07.11.2022, 23:18
RAF napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos zorientowany w realiach prawnych mogly powiedziec czy wszyscy kibice ktorzy wplacli pieniadze na Wisle w przypadku jej upadku mieliby prawo dochodzic swoich praw w sadzie? Ciekawi mnie zakres odpowiedzialnosci prawnej osob odpowiedzialnych za zarzadzanie spolka.
przeciez napisal kolega piknik że jakby za takie rzeczy ludzi zamykali to by wiezien w polsce braklo , wiec spokojna twoja rozczochrana, klan B jest bezpieczny
Odpowiedz cytując