RAF napisał(a):

|
Czy ktos zorientowany w realiach prawnych mogly powiedziec czy wszyscy kibice ktorzy wplacli pieniadze na Wisle w przypadku jej upadku mieliby prawo dochodzic swoich praw w sadzie? Ciekawi mnie zakres odpowiedzialnosci prawnej osob odpowiedzialnych za zarzadzanie spolka.
|
przeciez napisal kolega piknik że jakby za takie rzeczy ludzi zamykali to by wiezien w polsce braklo , wiec spokojna twoja rozczochrana, klan B jest bezpieczny