ciacho napisał(a):

|
No to jednak nasz klub jest zajebiście zarządzany skoro wg Ciebie realna wartość akcji, która nabyłem 3 lata temu to 1zł, a dziś ta akcja jest warta 100 razy więcej.
|
A gdzie ja napisałem, że dziś jest warta 100 razy więcej...? Chyba sobie coś dopisałeś.
W ogóle nie próbowałem jej wycenić na dzisiaj, pisałem tylko, że ich wartość zmienia się w czasie (a w momencie emisji to było <1%). Inna była jak klub był na skraju bankructwa i trzeba było do niego dokładać, inna kiedy wydawało się, że wyszedł na prostą i ma zdolność generowania dodatnich przepływów pieniężnych i przychodów na poziomie >50 mln zł, inna jest dzisiaj, kiedy znowu ma problemy z wypłacalnością i ograniczone możliwości generowania przychodów z praw telewizyjnych. Jedno jest pewne - w żadnej z tych dat jedna akcja (z puli rozproszonych) nie była warta rynkowo 100 zł i jeszcze długo nie będzie, o ile w ogóle kiedyś taki moment nastąpi. Bo to by oznaczało, że cały klub jest warty w okolicach stu milionów złotych.