Wyświetl pojedynczy post
kibic12
Junior Member
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.11.2022, 20:16. Sandecja-Wisła w Niepołomicach
Z tego co wiem nie będzie zorganizowanego wyjazdu(zamknięty sektor). Bilety do kupienia tylko w Nowym Sączu. Czy orientuje się ktoś czy trzeba mieć kartę kibica żeby kupić bilet,czy można bez?
Odpowiedz cytując