Temat
:
Sandecja-Wisła w Niepołomicach
Wyświetl pojedynczy post
kibic12
Junior Member
Od: 02.2014
Offline
#
1
07.11.2022, 20:16. Sandecja-Wisła w Niepołomicach
Z tego co wiem nie będzie zorganizowanego wyjazdu(zamknięty sektor). Bilety do kupienia tylko w Nowym Sączu.
Czy orientuje się ktoś czy trzeba mieć kartę kibica żeby kupić bilet,czy można bez?
kibic12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic12
Znajdź inne posty napisane przez kibic12