Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4174
Stary 07.11.2022, 12:15
Wypadało by napisać jakiś dłuższy komentarz do obecnej sytuacji ale Wisła powoli staje się mi tak obojętna jak Puszcza Niepołomice.Jeszcze jak patrzę na mecz to coś tam mocniej serce zabije ale potem przestaję o tym myśleć.Po co się wqrwiać?
Odpowiedz cytując