serek.c2 napisał(a):

No oczywiście, rozjechało się to, w wielu miejscach przyznam Ci rację - co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru deprecjonować tego, co zrobili w 2019 roku i jakiego zadania się podjęli.
Pewnie grudzień.
|
No ja wiem, że muszą to zorganizować do końca roku.
Spodziewam się dat: 24 grudzień godz. 16.15 lub 31 grudzień godz 22.00.
To sarkazm oczywiście. Ciekaw jestem niezmiernie głosowań nad absolutorium.