serek.c2 napisał(a):

|
Nie chodzi o żałowanie ich - ja doceniam, że się tematu podjęli, że zaryzykowali swoją kasę, bo chętnych innych nie było - a to, jak potem zarządzano spółką, do jakiego niestety stanu ją doprowadzono, również oceniam obiektywnie. Z tym, że nie każdego z trio oceniałbym jednakowo krytycznie.
|
Tutaj cała zabawa polega na tym, że do przejęcia klubu od TS, w tym zwłaszcza na początku 2019 r., faktycznie ryzykowali przede wszystkim swoją kasą. Ich kasa była kluczowa i wiadomo, że w razie czego pierwsza pójdzie do piachu, dopiero potem inni się dokładali, jak zobaczyli, że to ma szansę jeszcze się uratować.
Problem polega na tym, że po przejęciu klubu w 2020 r. ryzykowali głównie kasą cudzą, a swoją kasę wkładali tak, że ponosili mniejsze ryzyko niż na początku, a przede wszystkim mniejsze niż inni.
Tyle jeśli chodzi o obiektywne zarysowanie sytuacji
