Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4162
Stary 06.11.2022, 22:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o żałowanie ich - ja doceniam, że się tematu podjęli, że zaryzykowali swoją kasę, bo chętnych innych nie było - a to, jak potem zarządzano spółką, do jakiego niestety stanu ją doprowadzono, również oceniam obiektywnie. Z tym, że nie każdego z trio oceniałbym jednakowo krytycznie.
Tutaj cała zabawa polega na tym, że do przejęcia klubu od TS, w tym zwłaszcza na początku 2019 r., faktycznie ryzykowali przede wszystkim swoją kasą. Ich kasa była kluczowa i wiadomo, że w razie czego pierwsza pójdzie do piachu, dopiero potem inni się dokładali, jak zobaczyli, że to ma szansę jeszcze się uratować.

Problem polega na tym, że po przejęciu klubu w 2020 r. ryzykowali głównie kasą cudzą, a swoją kasę wkładali tak, że ponosili mniejsze ryzyko niż na początku, a przede wszystkim mniejsze niż inni.

Tyle jeśli chodzi o obiektywne zarysowanie sytuacji
Odpowiedz cytując