MaLk napisał(a):

No oczywiście, rozjechało się to, w wielu miejscach przyznam Ci rację - co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru deprecjonować tego, co zrobili w 2019 roku i jakiego zadania się podjęli.
Elefant napisał(a):

|
Wracając do WZA, to kiedy ono będzie ?
|
Pewnie grudzień.