|
Kontrola działań spółki w ostatnich miesiącach na czym polegała?
Na akceptacji duetu wujek&brat, na bezkrytycznym byciu klakierami - akceptującymi wszelkie decyzje.
Do czego to doprowadziło?
Bilans 1/14 w rundzie wiosennej z wujaszkiem w roli idioty na ławce trenerskiej + bilans ośmiu gier bez zwycięstwa w pierwszej lidze.
To najgorszy czas w całej historii Wisły.
Bądźmy poważni.
Ostatnie lata w Wiśle od czasów słynnego protestu wskazują, że nie było nikogo pozytywnego.
Niestety z największym rozczarowaniem z Dortmundu, którego dzisiaj należy nazwać jednym z najbardziej skompromitowanych osób w historii, który swoimi autorskimi decyzjami zaorał klub, którego ponoć jest legendą.
Tylko nie wiem, na czym dzisiaj polega to bycie legendą.
Grał krótko, był dodatkiem do prawdziwych piłkarzy, a teraz stał się grabarzem, a że należał do SKWK?
To raczej powód do wstydu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.11.2022 o godz. 20:10.
|