Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4131
Stary 06.11.2022, 20:07
Kontrola działań spółki w ostatnich miesiącach na czym polegała?

Na akceptacji duetu wujek&brat, na bezkrytycznym byciu klakierami - akceptującymi wszelkie decyzje.

Do czego to doprowadziło?

Bilans 1/14 w rundzie wiosennej z wujaszkiem w roli idioty na ławce trenerskiej + bilans ośmiu gier bez zwycięstwa w pierwszej lidze.

To najgorszy czas w całej historii Wisły.

Bądźmy poważni.

Ostatnie lata w Wiśle od czasów słynnego protestu wskazują, że nie było nikogo pozytywnego.

Niestety z największym rozczarowaniem z Dortmundu, którego dzisiaj należy nazwać jednym z najbardziej skompromitowanych osób w historii, który swoimi autorskimi decyzjami zaorał klub, którego ponoć jest legendą.

Tylko nie wiem, na czym dzisiaj polega to bycie legendą.

Grał krótko, był dodatkiem do prawdziwych piłkarzy, a teraz stał się grabarzem, a że należał do SKWK?

To raczej powód do wstydu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.11.2022 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując