|
Pomysł, żeby Socios przejęli klub jest fatalny.
Przede wszystkim Socios na to nie stać.
I nie zapowiada się żeby w najbliższym dziesięcioleciu było stać.
Poza tym kibice już raz byli właścicielami - wiele niezaangażowanych w życie kibicowskie osób, nadal doskonale to pamięta i pamięta jak to się skończyło. I dla nich jest obojętne czy to Socios, WSH czy UW.
Mimo, że jestem w Socios praktycznie od początku, też jestem zdecydowanie na nie.
|