Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4129
Stary 06.11.2022, 19:00
Pomysł, żeby Socios przejęli klub jest fatalny.
Przede wszystkim Socios na to nie stać.
I nie zapowiada się żeby w najbliższym dziesięcioleciu było stać.

Poza tym kibice już raz byli właścicielami - wiele niezaangażowanych w życie kibicowskie osób, nadal doskonale to pamięta i pamięta jak to się skończyło. I dla nich jest obojętne czy to Socios, WSH czy UW.

Mimo, że jestem w Socios praktycznie od początku, też jestem zdecydowanie na nie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując