Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4128
Stary 06.11.2022, 18:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie, ludzi do zarządzania trzeba będzie wybrać, porządnie im zapłacić,, ale też rzetelnie ich rozliczać. A nie tak jak teraz że Wisła to dojna krowa dla wszelkiej maści leserów od których nikt niczego nie wymaga.

Właścicielami możemy/musimy być wszyscy bo inaczej nic z tego nie będzie.
Powtórzę się. To jest utopijna wizja.

Kibice zwalniają trenera 3 razy do roku. Prezesa wyrzucają 2 razy. Dyrektorzy sportowi są wyklęci co okno. Pokaż mi miejsce na świecie gdzie to działa skutecznie, transparentnie i z sukcesami w takim wariancie funkcjonowania (rozbity akcjonariat w wariancie typu socios).

Taki trener Tułacz to by przy presji w Wiśle 8 razy zdążył wylecieć w ciągu takiej kadencji jak ma w Puszczy.
Odpowiedz cytując