Patryko napisał(a):

Tu trzeba właściciela/właścicieli, którzy przy spadku do IV ligi będą mieli z czego dokładać przez kilka dobrych lat. Składki Socios mogą utrzymać drużynę w III lidze ( ), ale myślę, że już od I ligi zacznie się ogromny kłopot z finansami, nie mówiąc o tym, że treningi będą na orliku, a nie w Myślenicach.
|
Zależy ilu tych socios będzie, a jak wreszcie pojawią się efekty lepszego zarządzania i nadzieja że składki nie będą zmarnowane to chętnych może być bardzo dużo. Co to jest 20 jurków miesięcznie? Tylko zarząd musi być ambitny, zarażać optymizmem, anie jak do tej pory.
10 000 socios to 12 mln rocznie. 2 mln na zarząd 2 mln na szkółkę 8 mln na drużynę. Ile kasy ma teraz Ruch? Na którym są miejscu?