Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4123
Stary 06.11.2022, 16:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A ludzi do zarządzania wybierzemy z forum. Kandydatów jest mnóstwo.

Ja tego nie widzę. Tu trzeba właściciela/właścicieli który podejmuje niezależne decyzje. Są ludzie od zarządzania, są ludzie od wspierania.

Scenariusz s-f wrzucmy sobie między bajki.
Nie, ludzi do zarządzania trzeba będzie wybrać, porządnie im zapłacić,, ale też rzetelnie ich rozliczać. A nie tak jak teraz że Wisła to dojna krowa dla wszelkiej maści leserów od których nikt niczego nie wymaga.

Właścicielami możemy/musimy być wszyscy bo inaczej nic z tego nie będzie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując