Karherop napisał(a):

A ludzi do zarządzania wybierzemy z forum. Kandydatów jest mnóstwo.
Ja tego nie widzę. Tu trzeba właściciela/właścicieli który podejmuje niezależne decyzje. Są ludzie od zarządzania, są ludzie od wspierania.
Scenariusz s-f wrzucmy sobie między bajki.
|
Nie, ludzi do zarządzania trzeba będzie wybrać, porządnie im zapłacić,, ale też rzetelnie ich rozliczać. A nie tak jak teraz że Wisła to dojna krowa dla wszelkiej maści leserów od których nikt niczego nie wymaga.
Właścicielami możemy/musimy być wszyscy bo inaczej nic z tego nie będzie.