Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4121
Stary 06.11.2022, 15:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A ludzi do zarządzania wybierzemy z forum. Kandydatów jest mnóstwo.

Ja tego nie widzę. Tu trzeba właściciela/właścicieli który podejmuje niezależne decyzje. Są ludzie od zarządzania, są ludzie od wspierania.

Scenariusz s-f wrzucmy sobie między bajki.
Tu trzeba właściciela/właścicieli, którzy przy spadku do IV ligi będą mieli z czego dokładać przez kilka dobrych lat. Składki Socios mogą utrzymać drużynę w III lidze (), ale myślę, że już od I ligi zacznie się ogromny kłopot z finansami, nie mówiąc o tym, że treningi będą na orliku, a nie w Myślenicach.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując