Karherop napisał(a):

A ludzi do zarządzania wybierzemy z forum. Kandydatów jest mnóstwo.
Ja tego nie widzę. Tu trzeba właściciela/właścicieli który podejmuje niezależne decyzje. Są ludzie od zarządzania, są ludzie od wspierania.
Scenariusz s-f wrzucmy sobie między bajki.
|
Tu trzeba właściciela/właścicieli, którzy przy spadku do IV ligi będą mieli z czego dokładać przez kilka dobrych lat. Składki Socios mogą utrzymać drużynę w III lidze (

), ale myślę, że już od I ligi zacznie się ogromny kłopot z finansami, nie mówiąc o tym, że treningi będą na orliku, a nie w Myślenicach.