Drozd napisał(a):

Moim zdaniem nadchodzi czas socios, tak jak kiedyś pisałem...
100 zł razy 10 000 członków to rocznie 12 mln czyli na 1 ligę starczy. I zająć się szkoleniem, zmianą mentalności, nauką ambicji i waleczności.
|
A ludzi do zarządzania wybierzemy z forum. Kandydatów jest mnóstwo.
Ja tego nie widzę. Tu trzeba właściciela/właścicieli który podejmuje niezależne decyzje. Są ludzie od zarządzania, są ludzie od wspierania.
Scenariusz s-f wrzucmy sobie między bajki.