Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4119
Stary 06.11.2022, 14:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nadchodzi czas socios, tak jak kiedyś pisałem...

100 zł razy 10 000 członków to rocznie 12 mln czyli na 1 ligę starczy. I zająć się szkoleniem, zmianą mentalności, nauką ambicji i waleczności.
A ludzi do zarządzania wybierzemy z forum. Kandydatów jest mnóstwo.

Ja tego nie widzę. Tu trzeba właściciela/właścicieli który podejmuje niezależne decyzje. Są ludzie od zarządzania, są ludzie od wspierania.

Scenariusz s-f wrzucmy sobie między bajki.
Odpowiedz cytując