Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4117
Stary 06.11.2022, 13:35
Jeżeli od tego zależałby los Wisły ? Myślę że byłoby dużo więcej chętnych,ale jest warunek.

Uczciwe zarządzanie, czyli podnoszenie poziomu pracą, a nie pieniędzmi. Pieniądze muszą być konsekwencją wyników, a nie odwrotnie. Musimy się nauczyć wygrywać z bogatszymi. Bo od czasów władzy Błaszczykowskiego przegrywamy cały czas z biedniejszymi i nikt z tego nie robi problemu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując