|
Jeżeli od tego zależałby los Wisły ? Myślę że byłoby dużo więcej chętnych,ale jest warunek.
Uczciwe zarządzanie, czyli podnoszenie poziomu pracą, a nie pieniędzmi. Pieniądze muszą być konsekwencją wyników, a nie odwrotnie. Musimy się nauczyć wygrywać z bogatszymi. Bo od czasów władzy Błaszczykowskiego przegrywamy cały czas z biedniejszymi i nikt z tego nie robi problemu.
|