JudasPriest napisał(a):

|
Ale kto? Kibice po raz trzeci nie zaangażują się w takiej skali. A potencjalni inwestorzy też dziesięć razy się zastanowią.
|
Moim zdaniem nadchodzi czas socios, tak jak kiedyś pisałem...
100 zł razy 10 000 członków to rocznie 12 mln czyli na 1 ligę starczy. I zająć się szkoleniem, zmianą mentalności, nauką ambicji i waleczności.