Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.11.2022, 12:56
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Ale kto? Kibice po raz trzeci nie zaangażują się w takiej skali. A potencjalni inwestorzy też dziesięć razy się zastanowią.
Moim zdaniem nadchodzi czas socios, tak jak kiedyś pisałem...

100 zł razy 10 000 członków to rocznie 12 mln czyli na 1 ligę starczy. I zająć się szkoleniem, zmianą mentalności, nauką ambicji i waleczności.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując