|
Można powiedzieć, że pycha kroczy przed upadkiem i tak zawsze było w przypadku trio + Brzęczka i ich wypowiedzi i działań.
1. Jechali po Hyballi, ściskali się z Kmiecikiem = widać do czego doprowadziło postawienie na legendy i mimo wszystko, Hyballa to ostatni nasz trener, który coś umiał, dał wiarę choć przez chwilę, że to może żreć
2. Słynny wywiad Kuby w foot trucku na temat Obidzińskiego, jego nieporadności, czy też sprawy kontraktu z Buksą = jakoś bardziej zaradnego od Obidzińskiego nie znaleźli a sprawa Buksy zakończyła się cyrkiem
3. Pochwalenie się jak to z długów wychodzimy i prężnie działamy = no widać jak jest teraz
4. Hard reset = bez komentarza
5. Każde nowe otwarcie i pomysł, od którego miało być pięknie = Gula i Pasieczny szybko out, Brzęczek srażak - śmiech, Brzęczek menedżer - jeszcze większy śmiech, nasi skauci - śmiech
6. Żale Brzęczka, że gramy młodzieżą i dobrze nam idzie w I lidze, a prasa dupa cicho = początek czarnej serii
7. Wielki transfer napastnika = Rodado
8. Każdy mecz z tych 7 czy iluś kolejek w eklapie gdzie walczyliśmy o utrzymanie, który był zapowiadany jako finał i walka do upadłego = często zero ambicji i jajca zamiast gry
Pewnie jeszcze z 20 takich punktów by się znalazło.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|