Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4103
Stary 05.11.2022, 22:04
W zasadzie można już sobie dać spokój z myśleniem życzeniowym i pogodzić się z upadkiem. Nikt tego klubu nie weźmie, nikt go również nie dokapitalizuje, a awansu na 99.99999% nie wywalczymy.
Odpowiedz cytując