Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23496
Stary 05.11.2022, 19:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A może ich jakoś nauczyć grać?
Kogo kupimy? Kolejną nadzieję Colleya czy turbo napastnika Rodado?
Sytuacja jest dramatyczna, a robienie ciągle wszystkiego na ostatnią chwilę jeszcze to pogarsza. Powinniśmy się skupiać na rozwoju, a jedynie wzmocnienia robić minimalne, zeby nie było co pół roku roszad ogromnych w składzie, szczególnie powinniśmy zatrzymywać tych co im coś wychodzi, bo w naszej sytuacji pozbywanie się Yeboahów, Aschfarów czy Mehremiciów okazało się być samobójstwem. W kadrze, w której 5 piłkarzy na krzyż umie kopnąć piłkę sprzedajemy jeszcze ich.
W naszym klubie i o zgrozo wśród kibiców dominuje przekonanie, że piłkarza w wieku 18+ nie da się nauczyć grać, trzeba kupić już umiejącego i im droższy tym się naiwniakom wydaje, że bardziej umiejący. Boki zrywać.

Jak od czasu kiedy Kubuś wywalił jedynego trenera który potrafił nauczyć mówiłem, że kluczem jest zapieprzanie to była beka. Dopiero teraz jest beka jak naszych asów za 50 000 miesięcznie wiozą chłopy zarabiające 5 w porywach do 10. A jeszcze niedawno naszych szkolił ekspert twierdzący, że musimy być słabi bo ... tutaj litania wymówek. Tak się kończą rządy pyszałka z przerośniętym ego...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując