Temat
:
17 kolejka 1 ligi, Wisła Kraków - Górnik Łęczna 4.11.2022 godz. 20.30
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
68
05.11.2022, 16:55
Arkadiusz.Czerepach
napisał(a):
zawodnik meczuto oczywiście Szot , WSZYSTKIE 3 bramki z jego bezposrednim udziałem ...
Krótko mówiąc zawodnik meczu!
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik