Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23491
Stary 05.11.2022, 15:58
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Może jednak te wyliczenia nad budżetem i dywagacje, czy zbankrutujemy czy nie przenieść do innego tematu...

Teraz pofantazjujmy że Wisła będzie się jednak wzmaniać w zimie. Kogo najlepiej by się pozbyć (sprzedaż/wypożyczyć)? Moim zdaniem: Colley (gra za słabo jak na swoje zarobki, które pewnie są w top 5 drużyny, a i tak mamy 3 innych stoperów), Wachowiak, Niewiadomski, Starzyński, Plewka, Młyński.

Nie wiadomo, co z 3 ciągle kontuzjowanymi, więc zakładam, że nie będzie ich też na wiosnę (no, może Uryga będzie).

W takim razie będzie brakować nam: dwóch LO, jednego skrzydłowego, ofensywnego oraz defensywnego pomocnika oraz napastnika. Z czego wypadałaby, żeby większość z nich była goścmi do pierwszego składu, a nie jako uzupełenienie, bo takich "uzupełnień" to mamy prawie całą kadrę.

Oczywiście możemy też pofantazjować w drugą stronę, że sprzedamy ostatnich kilku gości, którzy coś tam potrafią, przyjdą juniorzy i emeryci i jazda prosto do 2 ligi.
Problem polega na tym że zawodników których wymieniłeś nikt od nas nie kupi. Mogą co najwyżej odejść za darmo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując