Elendil napisał(a):

Może jednak te wyliczenia nad budżetem i dywagacje, czy zbankrutujemy czy nie przenieść do innego tematu...
Teraz pofantazjujmy że Wisła będzie się jednak wzmaniać w zimie. Kogo najlepiej by się pozbyć (sprzedaż/wypożyczyć)? Moim zdaniem: Colley (gra za słabo jak na swoje zarobki, które pewnie są w top 5 drużyny, a i tak mamy 3 innych stoperów), Wachowiak, Niewiadomski, Starzyński, Plewka, Młyński.
Nie wiadomo, co z 3 ciągle kontuzjowanymi, więc zakładam, że nie będzie ich też na wiosnę (no, może Uryga będzie).
W takim razie będzie brakować nam: dwóch LO, jednego skrzydłowego, ofensywnego oraz defensywnego pomocnika oraz napastnika. Z czego wypadałaby, żeby większość z nich była goścmi do pierwszego składu, a nie jako uzupełenienie, bo takich "uzupełnień" to mamy prawie całą kadrę.
Oczywiście możemy też pofantazjować w drugą stronę, że sprzedamy ostatnich kilku gości, którzy coś tam potrafią, przyjdą juniorzy i emeryci i jazda prosto do 2 ligi.
|
Problem polega na tym że zawodników których wymieniłeś nikt od nas nie kupi. Mogą co najwyżej odejść za darmo.