bridgeburner napisał(a):

Sezon do zaorania
Trzeba zimą sprzedać/pozbyć się każdego co zarabia więcej niż 20 tys miesięcznie żeby minimalizować straty finansowe
|
Czyli celowanie w baraże jest pozbawione sensu? Dlaczego?
Jakbyśmy się pozbyli wszystkich wg tego klucza to byśmy kończyli sezon samymi juniorami, ew zawodnikami under 23.
Ja bym odpalił Colleya, Hugiego, Pereire za nich znalazł ligowych wyrobników lub nawet wypożyczył kogoś z ekstraklasy. Tylko kto u nas przeprowadzi takie transfery?