Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23488
Stary 05.11.2022, 13:56
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Sezon do zaorania
Trzeba zimą sprzedać/pozbyć się każdego co zarabia więcej niż 20 tys miesięcznie żeby minimalizować straty finansowe
Czyli celowanie w baraże jest pozbawione sensu? Dlaczego?

Jakbyśmy się pozbyli wszystkich wg tego klucza to byśmy kończyli sezon samymi juniorami, ew zawodnikami under 23.

Ja bym odpalił Colleya, Hugiego, Pereire za nich znalazł ligowych wyrobników lub nawet wypożyczył kogoś z ekstraklasy. Tylko kto u nas przeprowadzi takie transfery?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.11.2022 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując