|
Ej, Panowie, ale moze trener nie zawsze powinien stawiac kawe na lawe. Realia, w ktorych Sobol pracuje, sa chore. Moze wyciaganie i rozliczanie na forum bledow poszczegolnych zawodnikow nie jest najlepszym pomyslem. Mysle, ze takie sprawy obgaduja za zamknietymi drzwiami.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 30.07.2023 o godz. 21:58.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|