|
Tamten sezon stracony przez Jurka i ten też. Przez Jurka i przez trio. Teraz to sobie może przychodzić nawet Guardiola. Jurek zmarnował początek sezonu, niczego piłkarzy nie nauczył, dali gorącego kartofla Sobolowi, coś tam próbuje ale ten terminarz gdzie mieliśmy mecze z czołówką nie pomógł, teraz z kolei wpadka u siebie itd Zanim Sobol (jeśli nawet potrafi) coś ogarnie to potrzeba czasu, można zmienić trenera i co to da? Znowu będzie potrzebował czasu, a przy założeniu, że zdychamy finansowo to ani nas na trenera nie stać, ani na jakieś zmiany, transfery w zimie itp żeby miał z kim pracować.
Awans rozpatruję już jedynie w kategorii cudu. Trzeba wystawić pomnik trio i obok pomnik jeszcze większy wielkiego trenera Jerzego Brzęczka.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|