|
Panowie jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej tytanicznej pracy nad cyferkami. Naprawdę czapki z głów.
Tylko, że ta analiza jest kompletnie bezproduktywna. Jakakolwiek wnioskowanie powinno być rozpoczęte od podstawowej konstatacji.
Całkowitą i jednoosobową odpowiedzialność za spadek i obecną degrengoladę sportową i finansową ponosi Jakub Błaszczykowski. To on zarządzał klubem i popełnił przy tym kardynalne błędy. Z błędów tych nie wyciągnięto żadnych wniosków, wręcz przeciwnie pogłębiono je.
Ponieważ nie ma na horyzoncie żadnego innego nowego właściciela wszelkie wyliczenia są dyskursem typowo akademickim. Choćbyśmy mieli i 30 milionów na płacę to nie daje to żadnej gwarancji na awans ani w ogóle na nic. Uda się albo nie.
Choć z drugiej strony czytanie Was to daleko jaśniejsza strona życia kibica Wisły niż na przykład oglądanie pierwszej drużyny.
|