Szneka napisał(a):

|
Jak słaby musi być Młyński czy Starzyński że na skrzydle gra Talar? Jak słaby jest Wachowiak i Niewiadomski że na lewej obronie gra Jaroch?
|
Myślę, że sam jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wymieniona przez ciebie 4 graczy nadaje się może do tarcia chrzanu, ale nie do profesjonalnego grania w piłkę.
Co nie zmienia faktu, że słaba kadra to tylko część o wiele większego problemu w klubie.