Elendil napisał(a):

Tragedia w obronie, nieporadność w w ataku... Szkoda gadać. Jeszcze zostać wyrzuconym z pucharu i przegrać z Sandecją i najgorszy w 112 historii Wisły rok może się skończyć.
Kluczowe pytanie brzmi: czy kolejny będzie lepszy? Czy jeszcze gorszy, skoro już tak bardzo śrubujemy rekordy?
|
Kluczowe pytanie brzmi: w której lidze zagramy po zakończeniu obecnego sezonu? Mnie to pachnie czwartą ligą pod skrzydłami Socios.