Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 04.11.2022, 23:16
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Tragedia w obronie, nieporadność w w ataku... Szkoda gadać. Jeszcze zostać wyrzuconym z pucharu i przegrać z Sandecją i najgorszy w 112 historii Wisły rok może się skończyć.

Kluczowe pytanie brzmi: czy kolejny będzie lepszy? Czy jeszcze gorszy, skoro już tak bardzo śrubujemy rekordy?
Kluczowe pytanie brzmi: w której lidze zagramy po zakończeniu obecnego sezonu? Mnie to pachnie czwartą ligą pod skrzydłami Socios.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując