wolfy napisał(a):

Potrzebujemy trenera który:
- poukłada grę w defensywie, zwłaszcza SFG
- wybije z głowy mrzonki o "krakowskiej piłce", milionie podań etc.
- nie będzie musiał ogrywać niezdolnej młodzieży.
Sobolewski out, bo jego eksperymenty taktyczne pokazują że to niepoważny człowiek, ale chyba jednak nie trenerzy są problemem numer jeden.
|
Już widzę jak ktokolwiek sensowny przychodzi do tak bezsensownie zarządzanego klubu...
To idzie wszystko od góry, od właścicieli, zarządu, sztabu i kończąc na piłkarzach, wszyscy są pogodzeni z porażką i brakiem jakichkolwiek sukcesów, bez motywacji by iść w górę. Odbębnić swoje i do widzenia.