Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 04.11.2022, 23:11
Mecz z samej gry na plus, ale...

Dlaczego Jaroch gra na lewej
Dlaczego Szot w ogole gra
To samo z Broda
Skrobanski zagral calkiem spoko mecze, to Lasicki po kontuzji na dzien dobry
Talar na skrzydle nie daje kompletnie nic
SFG w obonie, ktorymi sie chwalil Sobol zaraz po objeciu Wisly (jest slepy albo ma wysokie mniemanie o sobie), juz ze 3 czy 4 bramki tracimy po SFG w obronie za Sobola.
Chyba za bardzo nie ogarnia kogo i kiedy trzeba zmenic.


Na plus to na pewno sama gra i zaangazowanie, ale nie wiem czy to tez nie siadzie po takim meczu jak dzisiaj.
Odpowiedz cytując