|
Mecz z samej gry na plus, ale...
Dlaczego Jaroch gra na lewej
Dlaczego Szot w ogole gra
To samo z Broda
Skrobanski zagral calkiem spoko mecze, to Lasicki po kontuzji na dzien dobry
Talar na skrzydle nie daje kompletnie nic
SFG w obonie, ktorymi sie chwalil Sobol zaraz po objeciu Wisly (jest slepy albo ma wysokie mniemanie o sobie), juz ze 3 czy 4 bramki tracimy po SFG w obronie za Sobola.
Chyba za bardzo nie ogarnia kogo i kiedy trzeba zmenic.
Na plus to na pewno sama gra i zaangazowanie, ale nie wiem czy to tez nie siadzie po takim meczu jak dzisiaj.
|