Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 04.11.2022, 23:01
Ale Gąska by przyszedł, potrenował troche w naszym klimacie "nic nie musimy" i zacząłby człapać jak Młyński. To nie piłkarze są problemem tylko atmosfera upadku, kurewsko demotywująca. Sobol próbuje ale po kilku miesiącach z Brzęczkiem w kilka tygodni cudów nie zdziała...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując