Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 04.11.2022, 22:59
Górnik Łęczna jeden ze słabszych zespołów jakich widziałem przeciwko Wisle. Coś podobnego do skry czestochowa.
My? Frajerstwo.
Lepsi przez caly mecz, brakuje jakosci by zapewnic 3 pkt i musimy liczyc na szczescie, ktorego nie mielismy.
Bez wzmocnien chuja z tego bedzie. Czyli potrzebni sponsorzy.
Obrona tragedia. Colley do wyjebania to chłop totalnie ma wyjebane i sporo baboli ma w kazdym meczu.
Broda dzisiaj slabo, ale kto mogl przewidziec ze nie bedzie miał dnia.

Szkoda, bo w tym meczu zaslugiwalismy na 3 pkt jak w zadnym z ostatnich.
Odpowiedz cytując