|
Górnik Łęczna jeden ze słabszych zespołów jakich widziałem przeciwko Wisle. Coś podobnego do skry czestochowa.
My? Frajerstwo.
Lepsi przez caly mecz, brakuje jakosci by zapewnic 3 pkt i musimy liczyc na szczescie, ktorego nie mielismy.
Bez wzmocnien chuja z tego bedzie. Czyli potrzebni sponsorzy.
Obrona tragedia. Colley do wyjebania to chłop totalnie ma wyjebane i sporo baboli ma w kazdym meczu.
Broda dzisiaj slabo, ale kto mogl przewidziec ze nie bedzie miał dnia.
Szkoda, bo w tym meczu zaslugiwalismy na 3 pkt jak w zadnym z ostatnich.
|