|
Tego chyba największy pesymista, który przez beneficjentów obalenia Cupiała byłby nazwany spiskowcem i wrogiem tego nie mógłby przewidzieć.
To zdecydowanie najgorszy rok w historii Wisły.
Trzeba pogratulować tym, którzy do tego doprowadzili.
Zapisaliście się w historii Wisły.
Brawo Błaszczykowski! Brawo Królewski! Brawo Jażdżyński!
Brawo klakierzy!
Tak się kończy wielomiesięczny brak reakcji, a kluczowym było zatrudnienie wujka Jurka.
To doszczętnie zaorało Wisłę.
Ale najważniejsze są legendy lub tzw. ,,legendy".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 04.11.2022 o godz. 22:54.
|