Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 04.11.2022, 22:52
Tego chyba największy pesymista, który przez beneficjentów obalenia Cupiała byłby nazwany spiskowcem i wrogiem tego nie mógłby przewidzieć.

To zdecydowanie najgorszy rok w historii Wisły.

Trzeba pogratulować tym, którzy do tego doprowadzili.

Zapisaliście się w historii Wisły.

Brawo Błaszczykowski! Brawo Królewski! Brawo Jażdżyński!

Brawo klakierzy!

Tak się kończy wielomiesięczny brak reakcji, a kluczowym było zatrudnienie wujka Jurka.

To doszczętnie zaorało Wisłę.

Ale najważniejsze są legendy lub tzw. ,,legendy".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 04.11.2022 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując