MaLk napisał(a):

A co to jest Twoim zdaniem "koszt drużyny"?
Bo jest ryzyko, że pewne koszty w swoich wyliczeniach policzyłeś dwa razy
|
Ryzyko jest zawsze bo dywagujemy na podstawie szczątkowych informacji.
Ja to widzę tak, że podobno w raporcie za sezon 20/21 podaliśmy pełne koszty wynagrodzeń a nie tylko drużyny. Z niego wynikała kwota powyżej 20. Czyli koszt drużyny (ja to rozumiem jako wynagrodzenia zawodników i sztabu) był poniżej 20 mln. Ale w 21/22 była akcja ratunkowa i dwa sztaby na wiosnę do opłacenia więc pewnie jednak 20 wyszło. Wtedy spadek na 12 oznacza bardzo poważne cięcia i trudno uwierzyć, że może być mniej.
Nie liczyłem nigdzie drugi raz kosztów wynagrodzeń drużyny.