Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28048
Stary 03.11.2022, 00:00
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Panowie czy w CLJ i CLJ U17 jest ktoś kto się wyróżnia? Patrząc na 90minut.pl , na strzelców bramek to Gruszecki, Woyna- Orlewicz i Kowalski się przewijają. Może ktoś z Was coś więcej wie , czy rodzi się nam jakiś talent?
Może wymienić tych bez debiutu:

U18 Kacper Przybylko
U17 Jakub Krzyżanowski
U15 Mikołaj Zuber, Milan Olej

Żeby tak nie wybiegac daleko w przyszłość to obecne w kadrze mamy naprawdę utalentowane pokolenie. Starzynski, Duda, Barton to już starzy kumple powoływani na reprezentację 3 lata temu. Szywacz był wybierany na najlepszego gracza CLJ 2 lata temu, że o talencie Brody czy Skrobanskego nie wspomnę.

Szkoda tylko że trafili na tak słaba Wisłę.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.11.2022 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując