Szneka napisał(a):

|
Panowie czy w CLJ i CLJ U17 jest ktoś kto się wyróżnia? Patrząc na 90minut.pl , na strzelców bramek to Gruszecki, Woyna- Orlewicz i Kowalski się przewijają. Może ktoś z Was coś więcej wie , czy rodzi się nam jakiś talent?
|
Może wymienić tych bez debiutu:
U18 Kacper Przybylko
U17 Jakub Krzyżanowski
U15 Mikołaj Zuber, Milan Olej
Żeby tak nie wybiegac daleko w przyszłość to obecne w kadrze mamy naprawdę utalentowane pokolenie. Starzynski, Duda, Barton to już starzy kumple powoływani na reprezentację 3 lata temu. Szywacz był wybierany na najlepszego gracza CLJ 2 lata temu, że o talencie Brody czy Skrobanskego nie wspomnę.
Szkoda tylko że trafili na tak słaba Wisłę.