serek.c2 napisał(a):

|
No jasne, że do czasu przeszłego - dlatego wymagane były cięcia. Na co wydajemy, mnie nie pytaj - dopóki nie mamy nikogo w klubie, to sobie możemy gdybać.
|
Jeszcze jedno mnie ciekawi.Pisałeś że sponsor danego meczu daje jakieś marne grosze.Sorry ale myślałem że jak kogoś dumnie nazywają sponsorem meczu to pokrywa przynajmniej koszt najmu stadionu a to przecież w skali sezonu już takie małe sumy nie są