|
Panowie czy w CLJ i CLJ U17 jest ktoś kto się wyróżnia? Patrząc na 90minut.pl , na strzelców bramek to Gruszecki, Woyna- Orlewicz i Kowalski się przewijają. Może ktoś z Was coś więcej wie , czy rodzi się nam jakiś talent?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|