No mania prześladowcza jak nic - "Dawidek"...
Ja w strukturach klubu nie jestem, gdybyś "inteligencie" nie wiedział, a jeśli chodzi o zarządzanie klubem, to raczej "popieram" w tej kwestii spojrzenie innych osób, nie tych przez Ciebie wymienionych.
Btw. poczytaj tam sobie o "idze idze" wielki Krakusie
