Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23452
Stary 02.11.2022, 22:15
No mania prześladowcza jak nic - "Dawidek"...

Ja w strukturach klubu nie jestem, gdybyś "inteligencie" nie wiedział, a jeśli chodzi o zarządzanie klubem, to raczej "popieram" w tej kwestii spojrzenie innych osób, nie tych przez Ciebie wymienionych.

Btw. poczytaj tam sobie o "idze idze" wielki Krakusie
Odpowiedz cytując