30 mln kosztow sie wzielo stad, zeby sie nie okazalo, ze Dawidek (bo od tego zaczela sie dyskusja) zostawil po swojej tytanicznej pracy cale uwaga 3-6 mln zlotych wplywow i 12-15 mln deficytu
Lepiej brzmi ze wplywy sa 18 mln, wydatki 30 mln a braki 12 mln

jednak juz tak chu*%(wo to nie wyglada, nie?
