|
Zresztą proces spadkowy w powiększonej Ekstraklasie poprzez zatrudnienie wujka Jurka, itp. jest taką samą hańbą jak rządy przestępców, bo to było świadome działanie, a jak życie zweryfikowało oznaczało to stratę kilkunastu milionów złotych.
Jedna idiotyczna decyzja.
Tych pieniędzy teraz bardzo brakuje jak wiadomo i jest histeria.
|