Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4098
Stary 02.11.2022, 18:05
Zresztą proces spadkowy w powiększonej Ekstraklasie poprzez zatrudnienie wujka Jurka, itp. jest taką samą hańbą jak rządy przestępców, bo to było świadome działanie, a jak życie zweryfikowało oznaczało to stratę kilkunastu milionów złotych.

Jedna idiotyczna decyzja.

Tych pieniędzy teraz bardzo brakuje jak wiadomo i jest histeria.
Odpowiedz cytując