|
to już zależy od optyki i możnaby rzec filozofii
są tacy co mówią , że intencje sie nie liczą tylko finał
no i też troche od skali , bo inaczej sie dywaguje jeśli popatrzymy 1:1 , a inaczej jeśli TUTAJ CELOWO PRZERYSOWUJĘ , jęsli zaadamy pytanie czy wolałbyś że np ktoś cie okradł na 1 tysiac pln , czy zmarnował twoje dajmy na to 8 milionów pln
|