Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23433
Stary 02.11.2022, 13:07
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy biorąc pod uwagę to co dzieje się teraz (i co można poczytać o relacjach wewnętrznych w klubie) należy uznać to za dane pochodzące z wiarygodnego/dobrze poinformowanego źródła. Może tylko myślał, że tak jest/będzie. Choć akurat on chyba potrafi liczyć więc niezbyt się to składa.

Wg mnie (patrz wyliczenia kilka postów wczrśniej) to jest niemożliwe. O ile zejście z kosztem drużyny z ok 20 na te 12 jeszcze się broni, o tyle zjazd pozostałych kosztów z ponad 20 na 6 jest niemożliwy. To przestałoby działać. Szczególnie, że już same koszty obiektów i biur to pewnie koło 5 milionów i tu nie można nic zaoszczędzić.

Uwierzę w budżet drużyny 12 i przychody 18 - może o to chodziło? Wtedy budżet klubu pod 30 i mamy tą słynną dziurę na kilkanaście milionów. Plus minus rozliczenie starych i nowych długów jak ktoś słusznie napisał.
Dodam jeszcze, że TJ powiedział, że zakładają średnią frekwencję na poziomie 9-10 tys, a aktualnie jest ona dużo wyższa, co daje dodatkowe przychody.

Oczywiście, że coś poszło nie tak. Świadczy o tym choćby rozpaczliwa sprzedaż Mehremicia. Widocznie się przeliczyli. Chociaż też trzeba oddać, że spotkanie odbyło się chyba 2 tygodnie przed sezonem, więc jakaś świadomość sytuacji w jakiej znalazł się klub na pewno była.
Tak czy siak do klubu trzeba sporo dosypać i modlić się o awans.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując