Jagul napisał(a):

Mnie też pamięć nie zawodzi i doskonale pamietam słowa TJ:
Około 18mln budżet klubu
Około 12mln budżet pierwszej drużyny
|
Pytanie czy biorąc pod uwagę to co dzieje się teraz (i co można poczytać o relacjach wewnętrznych w klubie) należy uznać to za dane pochodzące z wiarygodnego/dobrze poinformowanego źródła. Może tylko myślał, że tak jest/będzie. Choć akurat on chyba potrafi liczyć więc niezbyt się to składa.
Wg mnie (patrz wyliczenia kilka postów wczrśniej) to jest niemożliwe. O ile zejście z kosztem drużyny z ok 20 na te 12 jeszcze się broni, o tyle zjazd pozostałych kosztów z ponad 20 na 6 jest niemożliwy. To przestałoby działać. Szczególnie, że już same koszty obiektów i biur to pewnie koło 5 milionów i tu nie można nic zaoszczędzić.
Uwierzę w budżet drużyny 12 i przychody 18 - może o to chodziło? Wtedy budżet klubu pod 30 i mamy tą słynną dziurę na kilkanaście milionów. Plus minus rozliczenie starych i nowych długów jak ktoś słusznie napisał.